Tradice od roku 2001
telefon +420 777 935 537 (pouze SMS)
email skola@modernizpev.cz
skype SkolaModernihoZpevu

O nás

CO, JAK A KOHO VYUČUJEME

Máme mnoho zkušeností, jak se vyučuje zpěv na významných hudebních školách:
- Pražská (dříve Státní) konzervatoř – zde studoval zpěv náš lektor Lukáš
- Konzervatoř Jaroslava Ježka v Praze – zde studovali zpěv naši lektoři František a Lukáš
- Mezinárodní konzervatoř v Praze – zde vyučoval zpěv náš lektor Lukáš
- Complete Vocal Institute v Kodani – zde studovali zpěv (a dodnes se průběžně v novinkách z výzkumů dovzdělávají) naši lektoři Lukáš, Alena a Kateřina
- Royal Academy Of Music v Londýně – na pěveckém kurzu zde byli naši lektoři Lukáš a Alena
- Estill Voice Training – v této americké metodě se od různých světových lektorů soustavně vzdělávají lektoři Alena a Lukáš
- Berklee College of Music – dálkově na této slavné americké škole studovala naše lektorka Kateřina

Vlastně se dá říci, že jsme osobně studovali na asi všech nejslavnějších světových i pražských školách, kde se vyučuje moderní zpěv.

Kromě těchto slavných škol máme osobní zkušenosti i s dalšími méně známými zahraničními školami a lektory. Byli ale mezi nimi např. spolupracovnici zpěváků typu Michael Jackson nebo Mariah Carey. I mezi českými lektory, u nichž jsme studovali zpěv, jsou známá jména, jako např. Zlatá slavice Petra Janů.

Na základě těchto zkušeností jsme schopni vytvořit každému žákovi cvičební plán „na tělo“. Nepreferujeme unifikovanou výuku pro všechny, ale snažíme se ke každému žákovi přistupovat zcela individuálně.

Základem výuky je správné zdravé zacházení s hlasem, kterým žáci předcházejí hlasovým problémům nebo dokonce i nemocem, což jim zároveň zajišťuje dlouhou životnost jejich hlasivek a s tím spojenou dlouhou kariéru, kdy budou schopni dobře zpívat až do vysokého věku.

Výuku přizpůsobujeme přáním a potřebám konkrétního žáka. Budujeme pěveckou techniku, rozvíjíme smysl pro rytmus a frázování, pilujeme intonaci, učíme jevištní mluvu, budujeme osobitost žáků, učíme je práci s emocemi, práci s mikrofonem, pódiové vystupování, odstraňujeme trému, umožňujeme jim pravidelné koncertování. Žáky učíme hudební nauku, připravujeme je na konzervatoře či konkurzy do muzikálů a podporujeme je v tvorbě vlastních písní.

Vyučujeme všechny žánry populární hudby, učíme žáky všech úrovní pokročilosti, všech věkových kategorií.

Pokročilejším žákům pomáháme vstoupit do profesionálního světa showbusinessu – jako zpěváky je bereme do profesionálních nahrávacích studií. Mohou tak pracovat pro společnosti, jako např. Česká televize, Nova, HBO, Netflix či Disney.

Na dlouhodobou spolupráci pro Českou televizi vyhledáváme talenty do dabingu.

Každé léto pořádáme pěvecká soustředění, kde se žáky nacvičujeme muzikály.

U nás si každý přijde na své. :-)

Sledujte nás také na sociálních sítích
Design: TK Webdesign© 2023 Škola moderního zpěvuAdministrátor: Bc.Kateřina Jindrová Zítková