Tradice od roku 2001
telefon +420 777 935 537 (pouze SMS)
email skola@modernizpev.cz
skype SkolaModernihoZpevu

Ceníky / Lektoři

Bc. Kateřina Jindrová Zítková
Vyučuje: sólový zpěv, prenatální zpívání, hlasové efekty (chraplák, growl, scream), odstranění tzv. „hudebního hluchu“.

Specializace výuky: základní hudební a pěvecký rozvoj, muzikoterapie, pohyb při zpěvu, rozvoj muzikality u dětí a upevňování vztahu rodiče s dítětem skrz hudbu.

Výuka vhodná pro: začátečníci, mírně pokročilí, středně pokročilí (děti a mládež, nastávající maminky).

Styl výuky: začátečníkům pomáhá v jejich prvních muzikantských krůčcích velmi citlivým a přátelským přístupem. Při prenatálních pěveckých kurzech upevňuje skrz hudbu vztah matky s dítětem. V tom dále pokračuje při kurzech maminek s miminky. Následuje výuka ve školním věku a díky jejímu komplexnímu zaměření zpěv-tanec-divadlo-zdravotnictví vede děti zdravou cestou k přirozenému rozvoji muzikality v nenásilné součinnosti s pohybem a to vše hravou formou, která děti baví.

Vzdělání: pěvecké techniky studuje od dětství od různých úspěšných českých pedagogů. Absolvovala výuku Complete Vocal Technique v Kodani, dálkové specializační studium na americké škole Berklee College of Music se zaměřením na hudební styly ve zpěvu a hudební režii, kurz muzikoterapie, studovala pedagogiku na univerzitě Palackého v Olomouci a nebo dálkové kurzy slavných univerzit Harvard a Washingtonská univerzita se zaměřením na problematiku v oblasti hudby.

Je registrovaná porodní asistentka. Díky tomuto svému vzdělání dodává naší škole další exklusivitu jedinečnosti v podobě kurzů prenatálního zpívání – více o této speciální výuce se dočtete: zde.

Umělecká praxe: muzikálová zpěvačka a tanečnice, aktuálně ji můžete vidět v muzikálu The Bodyguard, Rebelové a Slunce, seno, jahody v Hudebním divadle Karlín. Ztvárnila hlavní roli v muzikálu Mistr Jazzu, účinkovala v roli Pfannee/pěvecká company v muzikálu Čarodějka (Wicked) v GoJa Music Hall, v muzikálu Karla Svobody Monte Cristo a další divadelní zkušenosti má i z Divadla dětí v Karlových Varech nebo z divadelního souboru Kašpárek, kde ztvárnila hlavní roli Sněhurky. Zpívala na koncertním turné Tones from the Heart v USA. Zpívala v kapelách a v mnoha hudebních projektech různých žánrů. Zpívala s Karlovarským symfonickým orchestrem, Českým národním symfonickým orchestrem a Bohemian Symphony Orchestra Prague. Mimo jiné se věnuje i scenáristice, hudební režii a dabingu ve filmech a seriálech, zpívala například Krásku v Disney filmu Kráska a zvíře. Pracovala také jako produkční v dabingovém studiu v Praze.

Pedagogická praxe: v USA se věnovala psychomotorickému vývoji dětí ve věku 0-9 let. Vedla taneční kurzy pro děti ve věku 5-15let v domě dětí a mládeže, byla lektrokou taneční skupiny IndepenDance pro dospívající. Na základních školách vede poradenství v oblasti změn v dospívání. Vede předporodní a poporodní kurzy. Výuce zpěvu se věnuje od roku 2014.

Více o Kateřině: zde.

lekce zpěvu pro děti a těhotné maminky


Sledujte nás také na sociálních sítích
Design: TK Webdesign© 2023 Škola moderního zpěvuAdministrátor: Bc.Kateřina Jindrová Zítková